Niedziela, 14 sierpnia 2022
7:30Za ++ rodziców Martę i Wiktora Dziza.
9:00Suma: Z okazji 75. rocz. urodzin Lilianny oraz 85. rocz. urodzin Stanisława Sobczyk - dziękując za łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę i Boże błog. przez wstaw. M. Bożej. (Te Deum)
10:30Z okazji 25. rocz. ślubu Elżbiety i Marka Elżbieciaków - dziękując za łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę dla Jubilatów oraz ich dzieci: Ewy i Szymona. (Te Deum)
12:00Z okazji 20. rocz. ślubu Sylwii i Tomasza - dziękując za łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błog. dla małżonków oraz ich dzieci.
18:00Nieszpory niedzielne.
18:30Za + Stefanię Glinkę w 1. rocz. śm.
Poniedziałek, 15 sierpnia 2022
Wniebowzięcie NMP
7:30Z okazji 60. rocz. urodzin Jolanty - dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę i Boże błog. przez wstaw. M. Bożej. (Te Deum)
9:00Suma: W intencji parafian i dobrodziejów.
10:30Z okazji 13. rocz. ślubu Przemysława i Eweliny Praskich - dziękując za łaski, z prośbą, by Bóg błogosławił małżonkom na dalsze lata.
12:00Za ++ mamę Honoratę Mazur w rocz. śm., ojca Wojciecha, teściów Irenę i Bruna Grabowskich, dziadków Teofilę i Andrzeja Mazurów, dziadków Kaszów, chrzestnych Zofię i Michała.
18:00Nieszpory maryjne
18:30Za ++ męża Stanisława Kanię w 1. rocz. śm., syna Wojciecha, rodziców Katarzynę i Tomasza Korta, rodzeństwo: Zofię, Franciszkę, Stanisława z żoną Marią, szwagra Józefa i teścia Bronisława Węglarskiego.
Wtorek, 16 sierpnia 2022
7:30Za ++ rodziców Gertrudę i Wilhelma oraz ++ z rodzin: Pyka, Świtała i Keuchel.
18:30Za + córkę Joannę w rocz. śm.
Środa, 17 sierpnia 2022
7:30W intencji Jadwigi i Józefa - dziękując za łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę dla małżonków przez wstaw. M. Bożej.
18:30Za + żonę Ewę Jonas w 5. rocz. śm.
Czwartek, 18 sierpnia 2022
7:30Za ++ męża Stanisława w 2. rocz. śm., Bogusławę, Łukasza, rodziców, rodzeństwo, bratowe, szwagra Stanisława i pokrewieństwo z obu stron.
18:30Zbiorowa:
O zaprzestanie dokonywania aborcji.
Za + Tomasza Bromblika w m-c po śm.
Z podziękowaniem za szczęśliwe przepracowanie lat w pracy Dariusza.
Za + Antoniego Zajęckiego w 5. rocz. śm.
Za ++ rodziców Gertrudę i Karola, teściów Jana i Marię oraz Marię, Franciszka, Marię, Jana, Annę, Emanuela, dziadków, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu.
Piątek, 19 sierpnia 2022
7:30Za + Marcina Lideckiego w 1. rocz. śm.
18:30W int. Eugeniusza z okazji rocz. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę M. Bożej na dalsze lata.
Sobota, 20 sierpnia 2022
7:30Za ++ rodziców Stefanię i Franciszka Hołdów, rodzeństwo, szwagrów i bratowe.
18:30W int. rocz. urodzin Grażyny - dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę przez wstaw. M. Bożej.
Niedziela, 21 sierpnia 2022
7:30Za ++ rodziców Gerharda i Gertrudę Szydło.
9:00Suma: Za ++ męża Zbigniewa Łopatę w 7. rocz. śm., rodziców Weronikę i Franciszka Forajter, brata Janusza, teściów Janinę i Władysława Łopata i ++ z rodzin z obu stron.
10:30Za ++ rodziców Marię i Józefa Kołodziejów, męża Władysława, siostrę Marię z mężem Stanisławem i synem Ryszardem, braci: Stanisława i Kazimierza, bratowe: Marię, Krystynę i Grażynę oraz ++ z rodziny Surzyn.
12:00Chrzty i roczki:
Chrzest: Liliana Bianka Sobczak
Chrzest: Wiktoria Beata Muzyka
18:00Nieszpory niedzielne.
18:30Za ++ rodziców Wacławę i Leona Wołczyńskich, ++ z rodzin z obu stron oraz za + ks. Sebastiana.