Niedziela, 27 listopada 2022
7:30Za ++ rodziców: Józefę, Franciszka oraz Władysławę, siostrę Irenę oraz męża Mariana.
9:00Suma: Za + Elżbietę Merboth w 1. rocz. śm.
10:30Za ++ Krystynę Siarkowską w 5. rocz. śm., brata Mariusza i ++ z rodzin: Siarkowskich i Gąsiorów.
12:00Z okazji 3. rocz. urodzin Paulinki oraz 44. rocz. urodzin Piotra - dziękując za łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę przez wstaw. M. Bożej.
18:00Nieszpory niedzielne.
18:30W int. Jadwigi Iwańskiej o zdrowie i Boże błog. oraz za ++ męża Bonifacego w 20. rocz. śm., wnuczka Rafała Iwańskich, rodziców Annę i Wacława, braci: Stanisława i Mariana z żoną, siostry: Leokadię i Janinę oraz ich mężów i ++ z obu stron.
Poniedziałek, 28 listopada 2022
7:301. Z okazji rocz. urodzin wnuka Mateusza - z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę M. Bożej na dalsze lata.
7:302. Za + Felicję Marek w 3. m-ce po śm. (od sąsiadów z ul. Perkoza 8).
3. Za + żonę Irenę Podwórny w 16. rocz. śm. oraz ++ z rodzin z obu stron.
17:30Za + Zdzisława ze wspomn. dnia imienin.
Wtorek, 29 listopada 2022
7:301. Za + Urszulę Watzlaw (od Doroty Kurek).
7:302. Za ++ Zofię, Ludwika, Antoniego, Danutę, Helenę, Franciszkę i Ludwika Piotrowskich, Jadwigę Mordasiewicz i Tomasza Zalewskiego.
17:30Za + Andrzeja Trelkę ze wspomn. rocz. urodzin.
Środa, 30 listopada 2022
7:301. Za + Adama Pareckiego (od kolegów z pracy).
7:302. Za + męża Stanisława oraz ++ z rodzin: Cempów, Piotrowskich, Sarnów, Witków i dusze w czyśćcu.
3. Z okazji rocz. urodzin Artura Lukoszek - dziękując za łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę M. Bożej dla solenizanta i całej rodziny.
17:30Z okazji 30. rocz. urodzin Martyny Czarny - dziękując za dotychczasowe łaski, z prośbą o Boże błog. oraz opiekę M. Bożej i św. Józefa.
Czwartek, 01 grudnia 2022
7:301. Za ++ rodziców: Natalię ze wspomn. dnia imienin i Stanisława Królów.
7:302. Za + Zygmunta Jeżelę (greg).
17:30O zdrowie, Boże błog.i opiekę da Natalii i Bartka. Za ++ Ignacego, Ryszarda i Rozalię Kożuch w 13. rocz. śm., Annę i Jana Hanzel w 9. rocz. śm., Różę Lis, Krystynę i Mieczysława Pstrągów.
Zbiorowa: O nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do służby świeckich w Kościele.
Za + Zdzisława Cybulskiego w 1. rocz. śm. oraz ++ rodziców Stefanię i Stefana Cybulskich.
Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla: Jarosława i Marii, Lidii z Grzegorzem, Anny, Joanny, Mariusza Julii, Ewy i Zofii i za ++ Halinę Badurę i Czesława Beśkę, ++ z rodzin: Olszowskich, Cempów i Zygmuntów oraz za dusze w czyśćcu
Za ++ Mariannę Dragon w 9. rocz. śm., Aldonę, Andrzeja i Leopolda Dragonów i ++ z rodzin: Dragonów i Luboniów.
Za + żonę Alinę Kwiatkowską w 9. rocz. śm.
Za ++ rodziców Łucję i Pawła Janotów, syna Raincharda, teściów Stanisławę i Jana Wyrzychowskich, synów: Tadeusza, Zygmunta i Jana oraz z prośbą o zdrowie w pewnej intencji.
Za ++ rodziców Julię i Antoniego Tomków, teściów Marię i Jana Galantów, syna Tadeusza i Karinę Galantów, sąsiadów i dobrodziejów z Gliwic i Czortkowa.
W int. Gabrieli Trzonskiej dziękując za łaski, z prośbą o pomyślny przebieg operacji serca i dalszą opiekę (od kuzynki Ireny).
Z okazji 29. rocz. urodzin Sebastiana - dziękując za łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę i Boże błog. przez wstaw. M. Bożej.
Za ++ Eugeniusza Pieńdaka w 7. rocz. śm. oraz rodziców z obu stron.
Piątek, 02 grudnia 2022
7:301. Za + Józefa Lazarowicza w 1. rocz. śm.
7:302. Za + Zygmunta Jeżelę (greg).
18:30Z okazji rocz. urodzin Agnieszki - dziękując za łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę M. Bożej dla solenizantki i całej rodziny.
Sobota, 03 grudnia 2022
7:302. Za + Zygmunta Jeżelę (greg).
7:301. Za ++ matkę Leokadię Rudnik w 21. rocz. śm., ojca Antoniego Rudnika, siostrę Lilianę Leńczuk i brata Władysława Czerniaka.
8:00Godzinki ku czci NMP.
18:30O Boże błog. i opiekę M. Bożej dla Julii w 6 rocz. urodzin.
Niedziela, 04 grudnia 2022
7:30Za + Zygmunta Jeżelę (greg).
9:00Suma: W intencji parafian i dobrodziejów.
10:30Za ++ męża Romana w 9. rocz. śm., rodziców: Kornelię i Józefa Baranów, Mariannę i Ignacego oraz brata Stanisława Mierników, szwagrów, Jadwigę i Zygmunta Elżbieciaków, Renatę Bogusz i ++ z rodzin z obu stron.
12:00Za ++ rodziców Genowefę i Ignacego Warpasów, męża Eugeniusza i siostrę Jadwigę.
18:00Nieszpory niedzielne.
18:30Za ++ Annę i Antoniego Wojtaszków.