Nowa strona internetowa

Prezentujemy nową, z nowymi mozliwościami, stronę internetową parafii. Oprócz odświeżonej szaty graficznej, zostało wdrożone nowe menu strony. Strona jest dostosowana pod smartfony i tablety (tekst czcionki można powiększać - AAA).
      Nowości:
1. Na stronie GŁÓWNEJ (startowej) - na bieżąco (info - w dniach poprzedzających pogrzeb) informujemy w NEKROLOGACH o terminie Mszy św. pogrzebowej w intencji osoby, której pogrzeb odbędzie się w najbliższym czasie; informacja jest powtórzona w zakładce INFORMACJE / nekrologi
2. Na stronie NASZA PARAFIA / statystyki w zakładce Zmarli są podawane informacje o osobach zmarłych w ostatnim czasie (w aktualnym roku); ponadto, w poprzednich 10. latach
3. Więcej jest ciekawych nowych linków (na dole strony GŁÓWNEJ), także w zakładce POLECAMY / linki
4. Nowa galaria zdjęć ogólnych (wyk. w 2020 r.) zobacz - na stronie GALERIA / zdjęcia ogólne
5. Na stronie głównej (startowej) na dole strony poprzez okno DAROWIZNA ("kafelek") można dokonać bezpiecznej szybkiej wpłaty pieniężnej na rzecz naszej parafii; nadal można dar pieniężny składać również drogą zwyczajnego przelewu bankowego - zob. strona KONTAKT
6. Na stronie głównej (startowej) po prawej stronie w oknie WARTO WIEDZIEĆ wśród polecanych linków, jest link dostepu do naszej parafii na kanale na You Tube (tam można prześledzić m. in. nauczanie podczas misji parafialnych w 2013 r.)
7. Można rezerwować terminy intencji mszalnych online poprzez naszą stronę; wejść: INFORMACJE / rezerwacja terminów intencji mszalnych online lub INFORMACJE / wolne terminy Mszy św.
8. Tekst (czcionkę) na stronie i podstronach można powiększać (AAA) - w laptopie, tablecie, smartfonie.
9. Treść intencji mszalnych (także pogrzebowych, zbiorowych), także wolne terminy intencji mszalnych na stronie są aktualizowane na bieżąco .
10. Stronę mozna czytać w tłumaczeniu na  język angielski i niemiecki.
11. Warto korzystać z wewnętrznej wyszukiwarki treści.
12. Na stronie głównej warto często zaglądać do Tweetów papieża Franciszka.
13. WARTO WIEDZIEĆ, na stronie głównej - nowinki i linki do ciekawych treści aktualnych.