Rezerwacja terminów intencji mszalnych - także ODTĄD INTERNETOWO

Istnieje możliwość zarezerwowania terminu dla intencji mszalnych, online poprzez naszą stronę, spośród dostępnych w wykazie wolnych - aktualnie poprzez: INFORMACJE / wolne terminy Mszy św. (w tabeli):

Wystarczy wejść na podstronę INFORMACJE/zakładka rezerwacja intencji mszalnych online albo do zakładki wolne terminy intencji Mszy św. Następnie, wypełniamy rubryki formularza i potwierdzamy konieczne rubryki. Gdyby się okazało, że ktoś nieco wcześniej na ten sam termin dokonał rezerwacji, wtedy Państwo możliwie szybko zostaną powiadomieni o zajętości terminu (zostanie zaproponowany inny termin).
Po rezerwacji terminu zawsze, najpóźniej do dwóch dni roboczych urzędowania kancelarii, osoba zamawiająca otrzymuje potwierdzenie tego faktu, na wskazany nr telefonu lub adres e-mailowy.

Możliwość rezygnacji z terminu rezerwacji istnieje, ale już tylko poprzez bezpośredni kontakt (nie internetowo) podczas godzin urzędowania kancelarii.

UWAGA: rezeruwjemy intencje mszalne na trzy sposoby: osobiście w kancelarii lub telefonicznie lub internetowo; (!) nie zamawiamy nigdy terminów intencji mszalnych poprzez przelew konta bankowego (wyciągi bankowe są bowiem przeglądane tylko kilka razy w miesiącu); przelewem bankowym z tej okazji jedynie przesyłamy mszalny dar pieniężny (tzw. stypendium mszalne).
__________________________

Czytaj też TWEETY papieża Franciszka - na stronie głównej. Warto zerkać tam często,  ...