Diakonia liturgiczna - opiekun ks. Proboszcz

Nadzwyczajni szafarze Komunii Św.

  • Bocheński Mariusz
  • Brzezicki Ryszard
  • Joneczko Jerzy
  • Kapusta Tadeusz
  • Pielka Piotr (-)
  • Pilśniak Jerzy
  • Skwara Bernard
  • Szweda Stanisław

Kościelni

  • Kapusta Tadeusz
  • Kotyrba Józef (-)
  • Kurcab Marek

Organiści

  • Orzechowski Krzysztof
  • Mazur Marcelina
  • Procel Krzysztof
     

Lektorki i lektorzy / Modlitwa Wiernych - DOROŚLI

opiekun: ks. proboszcz;  tel.: 32  232 58 38 w. 2; 32  330 38 48

raz w roku spotkanie formacyjno - organizacyjne: w czwartą lub piątą niedzielę Wielkiego Postu  - 19:30

18:30 (sb) K. Cieślik S. Fabian G. Kozłowska A. Nieć (-?)
M. Siedlaczek M. Wesołowska M. Zauder  
07:30 M. Jasińska I. Lewandowska J. Lewandowski  
J. Mądry (-) A. Miazgowicz B. Miazgowicz M. Kamińska- Pilśniak
I. Skwara A. Tomaszewska    
09:00 W. Gwiżdż M. Jędros M. Kurcab E. Mazur
G. Mazur W. Skiba - Mosur A. Mączyński S. Opiłowski
       
10:30 M. Bieniek B. Lipska Z. Lipski A. Olszak
D. Popielarczyk M. Popielarczyk A. Śliwa  
       
12:00 I. Bosakowska L. Burzyńska K. Cieślik J. Klatka
T. Metyk (-?) I. Mrówka Z. Pluta A. Król - Podańska
B. Polit (-) D. Żukowski I. Żukowska  
18:30 A. Banaszek S. Banaszek M. Jeżela J. Kazinierczuk
M. Kocur  Z. Malinowska B. Sedlaczek  
       

Nazwiska (czcionki pogrubione) powyżej - oznaczają osoby odpowiedzialne za koordynację posługi grupy o danej godzinie.

plan powyższy - obowiązuje od 21. marca 2021 r.

Psałterzystki i psałterzyści - DOROŚLI
K. Bocheńska, L. Burzyńska, M. Kocur, Z. Malinowska (?), I. Mrówka, A. Król-Podańska, A. Tomaszewska, M. Wesołowska, D. Żukowski, I. Żukowska; ponadto psałterzystami są szafarze: M. Bocheński, R. Brzezicki, P. Pielka (-), B. Skwara

Diakonia ładu - opiekun ks. Proboszcz

Prasa

  • Woźniczka Adam (?)

Media elektroniczne, foto, info

  • Brzezicki Ryszard
  • Proboszcz
  • Żukowski Dariusz

Diakonia dekoracji i czystości świątyni

  • Burzyńska Lucyna
  • Chmiel Irena
  • Duda Alina
  • Joneczko Lilianna
  • Klimek Genowefa
  • Kogut Stanisława
  • Krawczyk Helena
  • Kucharek Janina
  • Mazur Edward
  • Mazur Gabriela
  • Okoń Ilona
  • Pewnia Innocenta (?)
  • Ryczel Urszula
  • Rzońca Anna
  • Saferna Hanna
  • Szydło Barbara
  • Tworkowska Krystyna
  • Zając Janina

Diakonia gospodarcza

  • Domoń Brygida
  • Jeżela Maria
  • Kotyrba Józef
  • Stanuch Kazimierz

Stan personalny diakonii: 6.04.2021.